רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות זהו תנאי הכרחי על מנת לבצע עבודות קבלנות בהיקפים בינוניים וגדולים. מטרת הרישום היא לקבוע איזה עבודות הנדסה בנאיות יכולות להיות מבוצעות על ידי בעל המקצוע. תחום הבניה הוא תחום רחב אשר כולל מספר רב מאד של אנשים מקצוע אשר חלקם אינם מיומנים דיים כדי לעסוק בפרויקטים מסוימים. מכיוון שליקויים בבניה מסכנים חיי בני אדם נוצר הצורך לבצע אכיפה בתחום הבניה.

החוק קובע כי רק אדם הרשום אצל רשם הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון רשאי לגשת לפרויקטים מסוימים. כך החוק מגן על הלקוח ועל בטחון הציבור מפני אנשים שאינם מוכשרים ומנוסים דיים.

היכן עושים רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות ?

על מנת להיות קבלן רשום יש להירשם בפנקס הקבלים המנוהל בידי רשם הקבלנים. הרישום יתבצע על סמך תעודות מקצועיות שיציג הקבלן למשרד או על סמך תעודת מהנדס והנדסאי. דרך נוספת לקבל רישום היא במידה והקבלן שימוש בעבר כמנהל עבודה בתחום הקבלנות.

הרישום קובע :

  • מהי הכשרתו של הקבלן
  • באיזה תחומים הקבלן מתמחה
  • אילו פרויקטים מותר לו לבצע
  • באילו דרישות עליו לעמוד על מנת לקבל סיווג גבוה יותר

סיווג גבוה יותר מאפשר לקבלן לקחת על עצמו פרויקטים גדולים יותר. סיווג חדש ניתן לקבל פעם בשנה לכל המוקדם, זאת לאחר שהקבלן עמד בדרישות המוגדרות עבור סיווג זה.

גלאור רישום קבלנים – פותרים עבורך כל בעיה

לא כולם מתמחים בהליך הרישום המדובר ולא כולם מבינים את משמעות הסיווגים ואת השלבים שצריך לעבור על מנת להעלות את סיווגם. חברת "גלאור – שיווק ויזמות עסקית בע"מ "מתמחים בתהליכי הכוונה, ייעוץ ורישום קבלנים ברחבי הארץ. החברה קיימת משנת 1999. החברה מאפשרת לכל קבלן לעבוד בראש שקט תוך שהוא יודע כי עומד מאחוריו גוף אמין ומקצועי אשר עוזר, מייעץ ופותר עבורו כל בעיה הנוגעת לרישום.

הייעוץ שניתן על ידי חברת גלאור מעוגן בחוק תוך קבלת ייעוץ משפטי מעו"ד אייל דוד בנושאים הנוגעים לדיני חברות והמשפט המסחרי, מספר ספק הביטחון, קבלן מוכר ועוד.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים