איגוד הקבלנים , או בשמו השני התאחדות בוני הארץ, הינו איגוד אשר נוסד בשנת 1949 ומאוגדים בו קבלני בישראל. מטרת הארגון היא לשמור על האינטרסים והזכויות של כלל הקבלנים והבונים במטרה לפתרון בעיות במגוון תחומים מקצועיים. איגוד הקבלנים יכול לסייע להתמודד עם נושאים שונים הנוגעים לרשם הקבלנים, הרשויות המקומיות, משרד השיכון, מכרזים, עדכון תקנות והיתרים שונים, סיוע בהגשת מסמכים הנוגעים להעסקתם של עובדים ועוד.

זהו הארגון היציג היחיד של העוסקים בבניה, תשתיות, פיתוח ובמכלול עבודות הנדסיות אחרות .איגוד פועל במטרה לקדם את ענף הבניה והתשתיות בישראל וקיימים בו שלושה אגפים מקצועיים:

האחד נוגע ליזמות ובניה, השני הינו אגף התשתיות והשלישי הינו אגף הבניה החוזית. תחת ההתאחדות נמצאים 14 ארגוני קבלנים מקומיים.

פועלו של איגוד הקבלנים 

החברים באיגוד הקבלנים זוכים לליווי וטיפול אישי מטעם האיגוד בשלל נושאים כמו בעיות חוזים, גישור סכסוכים, חוסר בכוח אדם, דיני עבודה ועוד. איגוד הקבלנים מספק שירותים נוספים כמו מרכז מידע טלפוני הפתוח לציבור ודף אינטרנט דרכו ניתן לקבל מידע. כמו כן מבצע האיגוד :

  • השתתפות בוועדות מקצועיות ונטילת חלק בהחלטות לפעולות בתחומים שונים
  • הקדשת מאמצים למניעת תאונות עבודה
  • הוצאה לאור של העיתון "בוני הארץ"
  • תחזוקת אתר אינטרנט המספק אינפורמציה לקבלנים ורוכשי דירות
  • הענקת מלגות לסטודנטים מענף הבניה מטעם קרן המלגות של בוני הארץ

גלאור – האור שמכוון אותך

חברת גלאור הוקמה בשנת 1999 על מנת לתת מענה ללקוחות הבאים מעולם הקבלנות ושייכים לאיגוד הקבלנים. החברה מספקת שירות אישי ומקצועי ומעניקה ליווי מסור ואמין בכל התהליכים הדרושים לקבלנים. 

נושאים כמו רישום בפנקס הקבלנים, העלאת הסיווג לענפים ראשיים ומשניים ורישום כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות הם מקרים אשר עשויים להוות אתגר רב עבור קבלנים אשר לא מבינים מה הם עושים לא נכון ומדוע הם מקבלים סירוב מן הרשויות. בנקודה זו בדיוק נכנסת חברת "גלאור" המתמחה בפתרון הסוגיות הנ"ל. החברה מספקת שירות ייעוץ משפטי מטעם עו"ד אייל דוד אשר מעגן את פעולות החברה בחוק ומסייע לקבלנים להגשים את שאיפותיהם.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים