בהתאם לתקנות רישום הקבלנים, יש חמש דרגות סיווג לקבלנים הרשומים בענף מסוים, כאשר סיווג מספר 1 הוא הנמוך ביותר והוא מקנה לבעליו את ההיתר להיקף הכספי הנמוך ביותר. סיווג מספר 5 הוא הגבוה ביותר והוא מקנה לבעליו להיות בעל היקף כספי לא מוגבל.

מאחורי הסיווגים הללו יש הגיון רב, כאשר באופן טבעי לא נרצה שקבלן מתחיל יעסוק בפרויקטים רחבי היקף ובעלי משמעות קריטית להרבה אנשים. כך כל קבלן מקבל פרוקיטים בסדר גודל התואם את ניסיונו האישי בתחום הקבלנות.

הגדלת סיווג קבלנים רשם הקבלנים

אם קבלן מסוים יהיה מעוניין להגדיל את ההיקף הכספי, כלומר את הסיווג שלו, הוא יצטרך להגיע לניצול כמעט מלא של הניצול הנוכחי שלו את ההיקף הכספי. כלומר כמעט 100 אחוזים לכל הפחות.

מומלץ לשים לב שאתם לא מבזבזים את זמנכם ופונים בבקשה להגדלת הסיווג שלכם לשב. כלומר, בדקו שאתם עומדים בדרישות קודם לכן ואל תסתמכו אל תחושות לבכם.

תדירות הגדלת הסיווג

ניתן להגדיל את הסיווג של הקבלן אך ורק אחת לשנה, ובקפיצה של דרגת סיווג אחת בכל פעם. כמו כן, אם תהיו מעוניינים תוכלו להגיש בקשת חריגים ובתוספת ערבות יהיו מקרים חריגים בהם יינתן אישור לבצע קפיצה בדרגת הסיווג של יותר מדרגה אחת.

בכך שניתן להגדיל אחת לשנה את הסיווג מובטח שהקבלנים בעלי הניסיון הרב ביותר יהיו אלה שיעסקו בפרויקטים רחבי ההיקף בשוק היום. כך מובטח שהכל יעשה על ידי אנשים בעלי הבנה מעמיקה אשר עמדה למבחן.

גלאור רישום קבלנים הינה חברה המתמחה בהליכי הייעוץ, ההכוונה והרישום של קבלנים ברחבי הארץ. מדובר בחברה מהמוכרות בשוק, כאשר בראשה עומד עורך הדין אסף רון, הניחן בניסיון עתיר שנים בתחום הקבלנות.

כמו כן, חברת גלאור מחזיקה בסיפורי הצלחה רבים, כך שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בחברה הטובה ביותר שניתן למצוא כיום בשוק.

הגדלת סיווג קבלנים

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים