סיווג קבלני

כיום ישנם חמישה דרגות סיווג  קבלני רשומים. הדרגה הנמוכה ביותר היא דרגה מספר אחת, כאשר מדובר בהיתר למחזור הכספי הנמוך ביותר כתוצאה מפעילות בענף הבניין. לצד זאת, דרגה מספר חמש מתירה למחזיקים בה את ההיתר למחזור כספי לא מוגבל.

הסיווגים הללו מבטיחים שרק הקבלנים בעלי הניסיון יהיו אלה שיעסקו בעבודות בעלות ההיקף הגדול ביותר. כך לא יווצרו מצבים לא נעימים בהם קבלן טירון צריך להתמודד עם עבודה בהיקף ענק, כך שאין לא מושג כיצד לגשת אליה בכלל.

במאמר הבא נרחיב מעט על שני דברים חשובים שקשורים לסיווג הקבלני. אנו מקווים שלאחר קריאתו תדעו כיצד ניתן להגדיל את הסיווג ובו בזמן מהי התדירות המקובלת לכך.

הגדלתו של הסיווג

אם תרצו להגדיל את הסיווג שלכם, דעו לכם שתצטרכו להגיע לכדי ניצול כמעט מלא של הסיווג הנוכחי שלכם. כלומר, אתם צריכים להיות מעורבים בפרויקטים של נדל״ן אשר היקפם הכולל הוא 80 אחוז לכל הפחות מהסיווג.

לאחר מכן תוכלו להגיש בקשה להגדלת הסיווג שלכם, כאשר מומלץ לעשות זאת בדרך כלל בעזרת משרד עם הבנה בתחום, כדוגמת זה של גלאור. כך תוכלו לקבל את ההעלאה בסיווג ללא כאבי ראש מיותרים ובאופן הפשוט ביותר.

תדירות

ניתן להגיש בקשה להעלאת הסיווג הקבלני אחת לשנה בלבד. אם תרצו לעלות שתי דרגות בשנה אחת, הדבר ידרוש ערבות גדולה ובקשה מיוחדת לצורך כך, כאשר תמיד יהיה מומלץ להעזר בחברת ייעוץ לקבלנים במקרה זה.

גלאור

חברת גלאור רישומי קבלן הינה חברה העוסקת בתחום הייעוץ, התמיכה והרישום של קבלנים מכל רחבי הארץ. החברה בעלת ניסיון עשיר ועתיר שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם נעזרים בטובים ביותר כיום.

מאחורי החברה ניתן למנות הצלחות רבות ומגוונות, כאשר היא התחילה את דרכה בתחום כבר בשנת 1999, כשהעומד בראשה הוא עורך הדין אסף רון.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים